איך לבחור ארון שירות?

ארונות שירות הם חובה בכל בית. בעידן המודרני, לאדם הממוצע יש המון חפצים לאחסן – והדבר נכון בעיקר ובמיוחד לארונות שירות בחדר האמבטיה. קרמים, מסלסלי שיער, סכיני גילוח, סבונים, מברשות שיניים… הרשימה נמשכת עד בלי סוף!

 

ארונות שירות לאמבטיה הם הפתרון הכי אסתטי, יעיל ופרקטי לאחסון מגוון מוצרי הטואלטיקה שלנו. כמו כן, ארון השירות הוא בדרך כלל ארון התרופות של הבית, ועל כן הוא צריך להיות זמין לכל באי הבית – מלבד הילדים הקטנים.  אז איך לבחור את ארון השירות המושלם עבורכם? קראו את המאמר הבא וגלו!

שלב א': למדוד את השטח

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כשאתם בוחרים את ארון השירות שלכם הוא למדוד את השטח העומד לרשותכם. קחו בחשבון את כל המשתנים – גובה, רוחב וכו'. כמו כן, החליטו אם אתם רוצים את ארון השירות בנפרד או מחובר לכיור – כי אז תצטרכו לקחת בחשבון את גודל הכיור בנוסף להכל.

שלב ב': מה התקציב שלכם?

ארונות אמבטיה מגיעים במגוון מחירים – מהזולים והפרקטיים ביותר, עד כאלו שמיועדים לדירות יוקרה מפוארים. על מנת לקבל מעט פרופורציות: הארון הפשוט ביותר בחנות אולבט עולה 900 ש"ח, בעוד מחירו של הארון המפואר ביותר הוא 3,790 ש"ח. הכל תלוי בכם ובתקציב שלכם, אבל תיזהרו שלא לרכוש ארון יקר מידי שלא תוכלו לעמוד בתשלומים שלו, או כזה שיכניס אתכם ל"ברוך" כלכלי.

שלב ג': פונקציונליות היא שם המשחק

ארון השירות שלכם צריך לשרת מהמינה את כל הצרכים שלכם – ועל כן אתם צריכים לוודא שיש לכם מספיק מדפים, מגירות ומקום לאחסן את כל הדברים שלכם. כך, אם אתה רווק תל אביבי בן 33, שמשתמש בחצי סכין גילוח וסבון שהוא גם שמפו וסבון כלים – אתה לא צריך ארון ענק. לעומת זאת, אם את מכורה לקוסמטיקה ומזמינה בכל חודש מוצרים באלפי שקלים – כדאי שתבחרי ארון שירות גדול יחסית. כנ"ל אם אתם לוקחים המון תרופות, או פשוט היפוכנדרים שחייבים שיהיה להם תרופה להכל.

 

אנחנו מקווים שנתנו לכם קצת נקודות לחשוב עליהם שאתם בוחרים את ארון השירות שלכם. זכרו – את שלושת השלבים: שטח, תקציב ופונקציונליות, ולא תתאכזבו. לכל שאלה נוספת אתם יותר ממוזמנים לפנות לאולבט – יש לנו מגוון רחב של ארונות שירות איכותיים לחדרי אמבט.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
אז מה היה לנו בכתבה: