איך לבחור את ארון הבגדים המושלם?

איך לבחור את ארון הבגדים המושלם?

החלטתם לקנות ארון חדש לבית? שיהיה בשעה טובה. ארונות נחשבים לאמצעי האחסון האולטימטיבי וכיום לא נוכל למצוא בית ללא ארון. ישנם מספר פרמטרים שונים שעלינו לקחת בחשבון לפני שאנחנו רצים לקנות ארון חדש והם מוסברים במאמר הבא.

ארון בייצור אישי או ארון מוכן מקטלוג?

הרבה אנשים מתלבטים לגבי ארון בייצור אישי לעומת ארון מוכן מחנות או מקטלוג ולכל אחד מסוגי הארונות יש יתרונות וחסרונות.

ארון בייצור אישי

יתרונות: ארון בייצור אישי הוא ארון שמעוצב לפי המידות שאתם בוחרים וכך ניתן להתאים את הארון בדיוק מקסימלי לחלל חדר השינה שלכם ולבצע התאמות אישיות לפי הצרכים שלכם. הארון נבנה אישית עבורכם וכך ניתן להתאים את המגירות השונות ואת שטח האחסון.

חסרונות: ארונות בייצור אישי מיוצרים על ידי נגר ולכן לוקחים מעט יותר זמן לייצור.

ארון מוכן מקטלוג

יתרונות: ארון מוכן מקטלוג יהיה מוכן מראש ועל ידי כך זמן האספקה שלו יהיה מהיר יותר.

חסרונות: ארון מוכן מקטלוג מגיע במידה סטנדרטית ולכן יכול להיות שלא יתאים לחדר השינה שלכם ויגרום לבזבוז חלל החדר. בנוסף לכך לא תוכלו לבחור את צבע הארון בהתאמה אישית מכיוון שהוא כבר יוצר.

קחו ארון רק עם אחריות

הרבה אנשים שרוכשים ארון חדש אינם בודקים את גודל האחריות והאותיות הקטנות וזוהי טעות חמורה. במידה ומשהו יקרה לארון החדש שלכם אתם בוודאי תרצו ליהנות משירות מצויין, רהיטלה הינו עסק משפחתי ולכן חשוב לנו לתת שירות אישי לכל לקוח ולקוחה שרוכשים מאיתנו ריהוט. כל הארונות של חנות רהיטלה מגיעים עם אחריות מורחבת לשנה ואנחנו עומדים לצדכם בעת הצורך.

מדידת השטח לפני קניית הארון

מדידה מוקדמת של החלל הפנוי בחדר השינה יכולה למנוע טעויות במידות הארון ולכן אל תקנו את הארון לפני שאתם מודדים עם מטר את הרוחב והגובה שאתם רוצים להקדיש לארון. במידה וחדר השינה שלכם קטן וצפוף אנחנו ממליצים ללכת על ארון הזזה ועל ידי כך לחסוך את השטח הפנוי של פתיחת הדלתות. במידה וחדר השינה שלכם גדול אתם יכולים לרכוש ארון עם דלתות נפתחות ועל ידי כך ליהנות מארון עם שטח אחסון גדול יותר.

ולבסוף – בחירת העיצוב

הגענו לחלק המשמח – בחירת הארון המיועד. בעולם הארונות הסגנון הוא כמעט אין סופי, יש ארונות בסגנון הייטקיסטי, כפרי, מינימלי, פורמלי, קלאסי ועוד. אנחנו ממליצים לכם לעבור על קטלוג הארונות שלנו ולבחור את הארון האהוב עליכם. ברהיטלה כל הארונות מגיעים בייצור ועיצוב אישי במחירים לכל כיס כך שנוכל להתאים עבורכם כל גודל ארון שתרצו בהתאם לחלל החדר שלכם.

טיפים נוספים

קבלו טיפים נוספים שיש לקחת בחשבון כשבוחרים ארון חדש:

  1. אנחנו ממליצים שתרשמו לעצמכם מראש את גודל הארון, הסגנון העיצובי והצבע של הארון וכך תוכלו לחפש את הארון בצורה ממוקדת מתוך המגוון הרחב בלי להתבלבל מכל הסוגים השונים של הארונות.
  2. הגדירו מראש את התקציב שלכם כדי שתוכלו לקנות ארון במחיר שתרצו. אנחנו ממליצים להסתכל על קניית ארון כהשקעה לטווח ארוך מכיוון שארונות איכותיים וטובים יכולים להחזיק עשרות שנים אם לא יותר.
  3. בחרו בצבע שמשתלב עם חלל חדר השינה שלכם. בחירת צבע הארון הינה חשובה מכיוון שארון הוא הרהיט הראשון שמסתכלים עליו כשנכנסים לחדר השינה.

עדיין מתקשים בבחירת הארון? אנחנו לגמרי מבינים ונשמח לסייע לכם לבחור את הארון החדש שלכם, אל תהססו להתקשר אלינו למספר 0535973797 ונשמח לענות על כל שאלה.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
אז מה היה לנו בכתבה: