וואצאפ אפליקציה הכרחית ובסיסית לכל עסק, איך זה קרה?

וואצאפ אפליקציה הכרחית ובסיסית לכל עסק, איך זה קרה?

האם זה נכון? – סקירה

אפליקציית הוואצאפ נהייתה פופולרית עוד בימים בהם שילמנו על כל הודעת טקסט שיצאה ולעיתים נכנסה למכשיר הסלולרי שלנו. בזכות הוואצאפ יכולנו להיות זמינים יותר לחברים וללקוחות שכן השימוש בה פשוט מאוד ואינו כרוך בתשלום. ללא ספק, היה זה שדרוג גדול לרבים מאיתנו. לאחרונה, השימוש בוואצאפ הורחב גם לעסקים רבים, האם זה נכון? האם זה הכרחי? המשיכו לקרוא כדי לגלות.

ההיסטוריה של הוואצאפ

הווצאפ היא אפליקציה שפותחה בשנת 2009 להעברת מסרים מידיים ומאוחר יותר גם תמונות, מסמכים ואף קבצי וידאו וקבצי קול. התוכנה צברה פופולריות בקרב משתמשים עקב השימוש הקל בממשק והיות השימוש חינמי. 

וואצאפ עסקי

נגזרת זו של אפליקציית הוואצאפ הושקה ב2018. בעזרת הוואצאפ העסקי עסקים קטנים יכולים לתת מענה אוטומטי, תגובות מהירות שירותים שונים ומידע על העסק והמוצרים ו/או השירותים המוצעים בו באופם מיידי ומהיר גם כאשר נעשית אליהם פניה שאינה בשעות השירות. באופן כללי וואצאפ העסקי תורם לשיפור השירות שנותנים עסקים שונים שכן הוא מעלה את רמת הזמינות של העסק גם אם העסק עצמו סגור ואינו בשעות פעילות ובכך הוא משפר את שירות הלקוחות ומגביר את אמון הלקוחות בעסק.

האם מכשיר כשר עם וואצאפ זה דבר אפשרי?

לכאורה, במכשיר סלולרי כשר אין אפשרות להשתמש באפליקציות מבוססות אינטרנט. יחד עם זאת, ישנם אפליקציות שהינן רלוונטיות לבעלי עסקים שעדיין מעוניינים בהחזקת מכשיר סלולרי. על כן ישנה אפשרות גם לטלפון כשר עם וואצאפ. ניתן להצטרף למסלולים לבעלי טלפונים כשרים המציעים טלפון מסונן עם וואצאפ. מסלולים אלו מאפשרים לבעלי הטלפון להשתמש באפליקציות מסוימות שרלוונטיות להם, כגון מסלול לעסקים שמאפשר שימוש בוואצאפ עסקי לשיפור וקידום העסק שלכם.

באם אתם מעוניינים לרכוש טלפון כשר עם וואצאפ או טלפון מסונן עם וואצאפ מומלץ לפנות לחנות וייסטק. החנות הוקמה ב2018 למכור מכשירים כשרים למעוניינים בכך. בוייסטק בנוסף לעוד שירותים, תוכלו להצטרף לסלולים של טלפון מסונן עם וואצאפ או לרכוש טלפון כשר עם וואצאפ. 

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
אז מה היה לנו בכתבה: