ענב נדל"ן סוללת את הדרך בתמ"א בשנת 2024

ענב נדל"ן סוללת את הדרך בתמ"א בשנת 2024

בשנת 2024, ענב נדל"ן ממשיכה להימנע מהמסלול המקובל ולסלול דרך חדשה בחלל הנדל"ן. קבוצת ענב נדל"ן, החברה של אפי כץ מנהלת פרוייקטים מורכבים ומגוונים, המשלבים פינוי בינוי ואת שיפוץ הבניין העירוני. כל אחד מאותם פרוייקטים מציג את התחדשות העירונית בתלופה חדשה ומעניינת.

נדל"ן תחת הקלפי של תמ"א 38

חוק תמ"א 38 מאפשר לבעלי נכסים להוסיף קומות ולשפץ את הבניין, תוך שהם משפרים את הבטיחות שלו. אפי כץ. חברת ענב נדל"ן מממשת את החוק בצורה יעילה ומקצועית, ומביאה להתחדשות עירונית ממשית באזורים שבהם היא פועלת.

פינוי בינוי ככלי של התחדשות עירונית

חוק הפינוי בינוי מאפשר לחברות נדל"ן כמו ענב להעמיד בניינים חדשים, מודרניים ובטיחותיים במקום בניינים ישנים וחסרי בטיחות. החברה מנהלת כמה פרוייקטים שכאלה, ומביאה להתחדשות ניכרת של המרחב העירוני.

אפי כץ, מנהיגות וחידוש אזרחי

אפי כץ, מנהיג החברה, מקדם את התחדשות העירונית באופן אקטיבי. כץ מזהה את הפוטנציאל שבחוקים כמו תמ"א 38 והפינוי בינוי, ומעניק להם ממדים חדשים. הוא מאמין בחידוש של האזרח ובהעלאת סטנדרט החיים של התושבים.

שיפוץ בניין כחלק מהתחדשות העירונית

לא כל התחדשות עירונית דורשת בנייה מחדש. חברת ענב נדל"ן מקיימת שיפוצים מרשימים בבניינים קיימים, אשר משדרגים את המראה והתחושה של המקום. השיפוץ משפר את תנאי החיים של התושבים ומעלה את ערך הנכס.

מסכמת: ענב נדל"ן מסמנת את הדרך לעתיד התמ"א

בסיום השנה הנוכחית, הסיבות לצפות לשנת 2024 כשנה פורה בתחום התמ"א הן רבות. מקרא הממחיש את הכיוון החדש הוא חברת ענב נדל"ן, המנוהלת על ידי אפי כץ, שסוללת את הדרך לתמ"א של העתיד. היא מנהלת פרויקטים מוצלחים של פינוי בינוי ושיפוץ בניין, שמשפרים את תנאי החיים של התושבים ומעלים את ערך הנכס.

ענב נדל"ן מצליחה להציג דרך שלישית במערכת התמ"א, שהיא לא רק בניה מחדש או שיפוץ בניין, אלא שילוב של שני הגישות. התחדשות עירונית באמצעות שיפוץ בניין הוא אסטרטגיה שמצליחה למזער את ההפרעה לחיי היום יום של הדיירים, תוך שמירה על הערך ההיסטורי והאישי של הבניין.

בנוסף, ענב נדל"ן מראה שהתמ"א הוא לא רק עניין של ריבוי יחידות דיור, אלא גם של שיפור איכות החיים של התושבים. דרך הפעולה שלה מצביעה על הצורך בגישה מקיפה ומשולבת לתמ"א, שמתחשבת בצרכים המשתנים של הקהל הרחב.

בשנת 2024, נסבור לעידן חדש של תמ"א, שבו הבנייה החדשה, השיפוץ והפינוי בינוי יהיו חלק מאותה סיפוריה המשותפת. חברת ענב נדל"ן, בראשות אפי כץ, מציגה דרך מובהקת לעתיד התמ"א בישראל.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
אז מה היה לנו בכתבה: