לקראת שבועות – למה כדי לקנות גבינות במשקל?

שבועות, הלוא הוא חג מתן תורה, הוא זמן לשמחה גדולה. בין שלל מנהגי החג, קיים גם המנהג לאכול דברי חלב. יש הנוהגים לחשוב כי המנהג לאכול גבינות בשבועות מגיע ממתן התורה בהר סיני, שם קיבלו בני ישראל "חלב ודבש". ויש הנוהגים לחשוב כי מדובר דווקא ממנהג שמקורו ברצון לחגוג את האביב ופריחת הטבע. כך או כך גבינות הפכו לחלק אינטגרלי מחגיגות השבועות. ואנו כאן כדי לספר לכם אילו גבינות מופלאות תוכלו לרכוש ברשת חצי חינם ולהגיש אותן החג הזה על שולחנכם.

מה ההבדל לגבינה במקרר לגבינה מהמעדנייה?

מעדניית גבינות מאפשרת לכם לבחור ממגוון גדול ועשיר יותר. בעוד במקררים תמצאו גבינות סטנדרטיות למדי דוגמת גבינה לבנה, קוטג', לאבנה וגבינות נוספות ארוזות מראש, מעדניית גבינות תיקח אתכם למחוזות של טעמים חדשים. שילובים מעניינים בגבינות כמו גבינה מעושנת ביין אדום, גבינות מיוחדות משולבות עם עשבי תיבול,  גבינות במשקל שמיובאות מחו"ל ועוד שלל גבינות מעניינות שייתכן שמעולם לא טעמתם, ויוסיפו לשולחן החג שלכם טעמים מיוחדים באמת.

לעומת זאת, גבינות המקרר הן די משמימות ורגילות, הן אינן מביאות עימן בשורה חדשה או טעם מעניין. יתרה מכך, הגבינות במקרר אינן מאפשרות לכן לטעום מהן חתיכה כדי לגלות אם אתם אוהבים אותן או לא. הן ארוזות ואתם חייבים לרכוש אותן כפי שהן ולגלות בבית אם הצלחתם לקלוע לטעמכם או לא. אם לא אהבתם את הגבינה שרכשתם, למעשה בזבזתם כסף על גבינה שלא תאכלו ולא תיהנו ממנה.

עוד יתרון בולט שיש כאשר קונים גבינות במשקל הוא הטריות שלהן. במעדנייה יש תחלופה מאוד גבוהה של קונים, דבר שמאפשר לכם ליהנות מגבינות טריות מאוד כל העת. כמו כן, ניתן להריח ולטעום את הגבינות השונות שיש, כאשר קונים דרך מעדניית גבינות במקום להסתפק באריזות הסגורות שיש במקרר.

chease

6 טיפים על מה חשוב להקפיד כשקונים גבינות במשקל

  1. היגיינה של עובד המעדנייה – כפפות גומי, מסכה, כובע ומדים.
  2. היגיינה של סביבת העבודה – ניתן לראות בבירור האם האזור שבו מגיש העובד את הגבינות הוא נקי, האם קרש החיתוך והסכין נקיים וכמובן האם הוא מניח נייר על המשקל טרם הוא מניח אותה לשם שקילה. 
  3. הכמות – קניית גבינות דרך מעדניית גבינות מאפשרת לכם לרכוש בדיוק את הכמות שאתם זקוקים לה. פעמים רבות אתם רוצים להכין מאפה, קינוח או תבשיל מסוים וזקוקים למשקל מסוים לשם הכנתו. האריזה הסגורה  שבמקררים מגיעה במשקל שלא תמיד תואם את הצרכים שלכם, דבר שלא יכול לקרות בעת קנייה במעדנייה.
  4. שמירה על טריות הגבינות – אם אתם קונים גבינה קשה, שאתם יודעים שאולי לא תשתמשו בכולה, מומלץ לבקש מהעובד במעדנייה לפרוס אותה דק, כך תוכלו לשמור עליה זמן רב יותר. ואתם אתם מעדיפים גבינה רכה, מומלץ לרכוש כמות קטנה ממנה, כיוון שגבינות רכות נוטות להתקלקל מהר יותר.
  5. אחסון נכון – חשוב מאוד להקפיד על סגירה ועטיפה טובה של הגבינה לאחר השימוש כדי שהיא לא תתייבש במקרר או תעלה עובש. לכן הקפידו לסגור אותה טוב טוב.
  6. הנאה צרופה – גבינות במשקל מגיעות במגוון רחב מאוד של טעמים ולכן הן משתלבות מצוין בשלל מנות שונות, תוכלו להכין עימן סלטים מעניינים, כריכים טעימים ומושקעים במיוחד, פשטידות ריחניות ופיצות עם שילוב של גבינות חמות וטעימות במיוחד לחג השבועות.

גבינות במשקל מהמעדניה של חצי חינם

במעדניה של חצי חינם תמצאו מגוון של גבינות טריות ואיכותיות שיעשו לכם חג לבן ושמח.
גבינות רכות, גבינות קשות, גבינות חצי קשות וגבינות מיוחדות וכל זה עם שירות וחיוך.

ניתן לגשת לאחד משבעת סניפי הרשת או להיכנס להזמנה אונליין במהירת ובקלות באתר האינטרנט:

שני סניפים בחולון: המרכבה 31, הכישור 22

שלושה סניפים בראשון לציון: משה לוי 8, לחי 16 ובהכשרת הישוב 3

סניף אחד בפתח תקווה: באם המושבות, ראשון לציון 1

סניף אחד בהוד השרון: מתחם שרונים, הרקון 2 הוד השרון.

 

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
אז מה היה לנו בכתבה: