תענוגות פסים: לגלות את עולמם של אוברול טטרה ומצעים

אפנת פסים היא אנחנו, עידית ושושי, חברות, שותפות, אוצרות ומעצבות של עולם של פסים וחללים. אוספות מהעולם פריטים שאנחנו אוהבות במיוחד, כאלה שגורמים לנו לחייך, ובעיקר לנשום. לפני כשנה החלטנו להגשים חלום ולפתוח עסק משותף שכל עיסוקו הוא אחד – אהבתנו המשותפת לפסים, ולמה שביניהם. אנו מאמינות שהחיים הם בקז׳ואל ובפסים שאנחנו כל כך אוהבות. אוהבות את החיים בנוחות ובפשטות, כאילו אנחנו חיות יום יום בריביירה הצרפתית.

 

אוברול טטרה: מחבקת קלאסיקה נצחית

אוברול טטרה לבן, קלאסיקה נצחית באתר פסים. העיצוב הפשוט אך האלגנטי שלו כבש את חובבי האופנה במשך עשרות שנים. השילוב של ההנאה מהלבוש הקל והאוורירי, הצבעים הרגועים והמגע הנעים של אוברול מטטרה יוצרים משיכה ויזואלית בולטת שקשה לעמוד בפניה. מחולצות, שמלות ואוברולים ועד אביזרים ועיצוב הבית, אוברול מטטרה תמיד ימצא את דרכו אלינו לארון ובכל היבט בחיינו. זה סמל של נוחות וסטייל, וזה אף פעם לא יוצא מהאופנה.

 

אוברול ג׳ינס: הוספת מגע של קלילות

אוברול ג׳ינס, בשילוב חולצה אוורירית שלנו יכולה להוסיף נופך של קלילות לפסים הקלאסיים. עם פלטת הצבעים הבהירה יותר והגוונים הרכים יותר, אוברול ג׳ינס מושלם עבור אלה המעדיפים מראה עדין ועדין יותר. בין אם זו שמלה נשפכת או שמיכה נעימה, אוברולים מג׳ינס תמיד יתנו תחושה של רוגע ושלווה לכל בגד או חלל מגורים. זוהי בחירה רב-תכליתית המשתלבת ללא מאמץ עם כל סגנון.

 

אפנת פסים: איפה מתנגשים פסים ומרחבים

אפנת פסים, שיא התשוקה שלנו לפסים ולמרחבים. הקולקציות שלנו בוחנות את היחס בין פסים לחללים בהם הם חיים. מעיצוב הבית ועד עיצובים אדריכליים, אפנת פסים מציגה שילוב חלק של פסים בסביבתנו. זוהי חגיגה של ההרמוניה והאיזון שהפסים מביאים לחיינו, ויוצרים תחושת אחדות ושלווה.

 

תנו חופש לתענוג הפסים שלך

צאו למסע של גילוי ותשקעו בעולמם של אוברול טטרה ומציים. תן לאלגנטיות הנצחית של אוברול טטרה, לקסם הנושןן של אוברול ג׳ינס, למיזוג האמנותי של מצעים ולנוחות והסגנון של חדר שינה עם מצעי טטרה להוות השראה לארון הבגדים ולחללי המגורים שלך. אמצו את היופי של הפסים ופתחו עולם של אינסוף אפשרויות. היכנסו אל אפנת פסים, בה מתנגשים פסים ומרווחים, ותנו לעונג הפסים שלכם לזרוח.

 

סיכום

לסיכום, אפנת פסים היא מיזם ייחודי שהוקם על ידינו, עידית ושושי, עם תשוקה משותפת לפסים ולחללים שהם יוצרים. בשנה האחרונה עבדנו במרץ כדי להגשים את החלום שלנו וליצור עסק שסובב סביב האהבה שלנו לפסים ומה שביניהם.

המסע שלנו לקח אותנו לפינות שונות בעולם, שם אצרנו ואספנו בקפידה פריטים המהדהדים אותנו, מעלים חיוך על פנינו ומעוררים תחושת נוחות ויכולת נשימה. מאוברול טטרה ועד לאוברול ג׳ינס, מצעים ובעיקר מצעי טטרה, אפנת פסים מציעה מגוון רחב של בגדים נוחים המגלמים את האסתטיקה ואת הרוח החופשית הייחודית שלנו.

כשותפים, אוצרים ומעצבים, אנו שואפים לספק ללקוחותינו לא רק ביגוד, אלא גם חוויה. כל פריט בקולקציה שלנו נבחר בקפידה ועוצב תוך הקפדה על הפרטים הקטנים – ממבחר הבדים ועד לתפירה ולגימור.

המותג שלנו, שבסיסו בישראל, משקף את האופי התוסס והמגוון של ארצנו. אנו שואפים לכבד את המורשת שלנו תוך שילוב השפעות בינלאומיות, יצירת מיזוג שהוא גם נצחי וגם עכשווי.

אנו אסירות תודה על התמיכה וההתלהבות שקיבלנו מאז הקמתנו, ומצפים להמשך המסע שלנו להחיות פסים וחללים דרך אפנת פסים. הצטרפו אלינו לחגוג את היופי של הפסים ולאמץ את החללים שביניהם כשאנחנו יוצאים להרפתקה המרגשת הזו ביחד.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
אז מה היה לנו בכתבה: