24/7: תמיד אפשר לאכול אותה!

אם יש עוגה שנבראה לאכילה מתמדת הרי היא זו שעשויה משוקולד. היא זכתה בתואר בזכות ולא בחסד שכן טעמי השוקולד הם מהעמוקים והממכרים ביותר בעולם. יש משהו בשוקולד שפשוט הופך אותו לכזה שאי אפשר להתעלם ממנו. לא משנה אם הוא בדמות נוזל חום כהה ועמוק, אם הוא מגיע כטבלת שוקולד מגרה או אם הוא עשוי כמוס אוורירי, כל מה שאנחנו רוצים ממנו זה ביס טוב כזה שמשאיר מלא טעם של שוקולד בפה. וזו בדיוק הסיבה שבגללה כתבתנו את המאמר הזה, כי העוגה הכי כהה והכי טעימה היא כזו שתמיד אפשר לאכול ממנה בכל שעה, מקום ואירוע. בואו להכיר את כל המקומות שהיא משתלבת בהם באופן מושלם.

קינוח עשיר בימי החגים

חגי ישראל נחגגים בתדירות גבוהה כאשר הם סובבים סביב השולחן במגוון ארוחות דשנות שבהן יוצאים מיטב תפריטי הקולינריה של המאמא המארחת. עוגת שוקולד היא קינוח מושלם שתוכלו להופיע איתו לארוחת החג. אם אתם אוכלים תפריט בשרי תוכלו להכין את העוגה כפרווה כך שכל האורחים יוכלו ליהנות ממנה, ואם דווקא ארוחה חלבית תוכלו להכניס לתוכה שמנת מתוקה ולצפות אותה עם גנאש חלבי ומפנק.

אם אתם רוצים להפתיע את האורחים בגרסה דחוסה יותר של עוגת שוקולד הכינו להם בראוניז. עד סוף הארוחה גם אחרון הפירורים יעלם מרוב שהיא טעימה.

אחרי יום כיפור

אנשים רבים נוהגים לצאת מהצום של יום הכיפור עם כוס תה וחתיכה של עוגה, ורק בשעות מאוחרות יותר לשבת לאכול. אם גם אתם אוהבים לצאת כך מהצום, עוגת שוקולד פשוטה שעליה בזוקה אבקת סוכר בשכבה דקיקה יכולה להיות מושלמת למשימה.

כשרה לפסח

אין עוגה נהדרת יותר מעוגת שוקולד כשרה לפסח. עוגה שהמצות בה הוטבלו ביין כדי שיספגו את הטעמים ועל גבי כל מצה ומצה נמרח ממרח שוקולד עשיר. אפשר למרוח את השוקולדים הרגילים של השחר או הנטולה ואפשר גם להכין ממרח של שוקולד מגנאש או לחילופין לקנות מילוי שוקולד המיועד לעוגות ולמאפים ולהתענג על טעמי השוקולד הנהדרים.

עוגה לשישבת

עוגת שוקולד היא עוגה מושלמת לסוף השבוע ואם היא מגיעה בצורה של עוגת שמרים אז בכלל מדובר בתענוג שחיתותי שאי אפשר להפסיק לאכול ממנו. עוגות שמרים הן לא פחות ממדהימות בשל השמרים המצויים שבהן אשר הופכות את הבצק לכה אוורירי ורך. על כל הטוב הזה אפשר למרוח שוקולד או אפילו לשלב קוביות שוקולד בפנים אשר יימסו מהחום של התנור. זוהי העוגה האולטימטיבית לסוף השבוע והיא כל כולה שוקולד.

עוגת יומולדת לגן

היש מושלמת יותר מאשר עוגת שוקולד ליום ההולדת של הילד בגן? בואו נודה על האמת, זוהי העוגה הכי נאכלת והכי אהובה ולא רק על הילדים אלא גם עלינו כמבוגרים. עוגת השוקולד הפשוטה הזו לא צריכה הרבה כדי להיות העוגה המושלמת לחגוג את האירוע המשמח, היא נחלקת לשתי אפשרויות טעימות במיוחד: גרסה ראשונה היא עוגת השוקולד עם ציפוי השוקולד המסורתי שאותו יעטרו שלל סוכריות צבעוניות שמשמחות לבבות גדולים כקטנים. הגרסה השנייה היא ציפוי של קצפת לבנה, רכה ונימוחה שיעטרו אותה שלל סוכריות צבעוניות משמחות גם כן, או שמא דף סוכר עם דמות נערצת או תמונתו של הילד. כך או כך, את העוגה הזו כולם יכולים לאכול וליהנות ממנה עד מאוד.

עוגה לכל אירוע ויום חול

אין מה להגיד חוץ מהעובדה שעוגת שוקולד מתאימה לכל אירוע ומשימה ואפילו סתם ככה באמצע יום חול סתמי למדי שפשוט בא לכם להתפנק עם פרוסה של עוגת שוקולד מדהימה!

 

עוגת שוקולד

 

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
אז מה היה לנו בכתבה: